Чесно
Консервативно
Конфіденційно

Київ: +38 (044) 498-28-79

Нікосія (Кіпр): +357 (22) 00-04-70

Київ: вул. Шовковична, б. 10,

оф. 17 (поруч з метро «Хрещатик»)

e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Про компанію

Amond & Smith Ltd - юридична компанія, яка заснована в 2002 році та веде свою діяльність в Україні, інших країнах СНД та на Кіпрі.

Ми спеціалізуємось на наданні послуг з міжнародного податкового планування, захисті активів, а також на реєстрації та продажі готових іноземних компаній, включно з офшорами, послуг зареєстрованого офісу та агента, номінальних акціонерів і директорів, щорічній підтримці компаній, легалізації документів, відкритті банківських рахунків.

Ось, що ми пропонуємо Вам та всім іншим нашим клієнтам в Україні:

Amond & Smith Ltd співпрацює з багатьма юридичними фірмами та має своїх агентів в різних країнах світу, саме тому ми надамо Вам послуги ефективно та за адекватною ціною.

Ми маємо контакти з великою кількістю банків різних країн, що дозволяє нам знайти банк, що оптимально відповідає Вашим цілям, і максимально оперативно відкрити банківський рахунок в ньому для Вас або Вашої компанії.

Ми дотримуємося принципів професіоналізму, гнучкості, комплексного та індивідуального підходу до будь-якої ситуації, повної конфіденційності інформації про наших клієнтів - все це забезпечує високий рівень якості послуг Amond & Smith Ltd!