Реєстрація компанії на Багамських островах

Вартість і терміни реєстрації та подальшого обслуговування

Необхідна інформація для реєстрації компанії на Багамських островах

Загальна інформація про юрисдикції

Вартість і терміни реєстрації та подальшого обслуговування

Найменування послуги

Вартість послуги

Вартість реєстрації або готової компанії

$1790

Щорічні збори

$1070

Послуги номінального директора / акціонера (щорічно) *

Від $ 690 / $ 390

Підготовка та подача фінансової звітності (щорічно)

Не вимагається

Терміни виконання замовлення

2-3 тижні

Необхідна інформація для реєстрації компанії на Багамських островах

Види підприємств

International Business Company (IBC).

Статутний капітал компанії

Статутний капітал компанії є оголошеним, немає вимог про обов'язкову оплату і встановлення мінімального і максимального розміру.

Акції компанії

Мінімальна кількість акцій, випущених компанією, дорівнює одній акції без номінальної вартості або з номінальною вартістю. Акціонерний капітал може бути виражений в будь-якій валюті. Дозволений випуск наступних типів акцій: іменні, на пред'явника, без номінальної вартості, привілейовані, що підлягають погашенню, акції з правом або без права голосу.

Дозволені види діяльності

Будь-яка не заборонена законом діяльність. Необхідна спеціальна ліцензія на проведення банківських, страхових і перестрахувальних, трастових послуг.

Заборонені види діяльності

Проводити операції з резидентами Багамських Островів, володіти нерухомістю на території Багамських островів, продавати свої акції або залучати позики у населення.

Оподаткування офшору (офшорної компанії)

Компанія звільнена від усіх податків і мит.

Щорічне мито

Щорічний реєстраційний збір складає 350 USD незалежно від розміру оголошеного статутного капіталу. Стягується штраф до 50% від річного урядового збору, якщо цей збір не сплачено у встановлений термін.

За прострочення оплати вищевказаних зборів передбачені наступні штрафні санкції:

 

  1. За прострочення, що не перевищує два місяці від зазначеної дати, - 10% від зазначеної вартості щорічних зборів.
  2. За прострочення, що не перевищує п'ять місяців від зазначеної дати, - 50% від зазначеної вартості щорічних зборів.
  3. За прострочення, що перевищує п'ять місяців від зазначеної дати, компанія, яка здійснила таке прострочення, буде видалена (struck-off) з Реєстру компаній.

 

Відновлення подібної компанії в Реєстрі компаній можливо, але в будь-якому випадку призведе до додаткових витрат.

Заснування офшору

Особиста присутність власників при реєстрації  офшору  не потрібна. Реєстрація офшору здійснюється передплатниками (subscribers) в присутності свідка. Реєстратору (Registrar) надають Статут і Установчий договір (Memorandum and Articles of Association), підписані зареєстрованим агентом (Registered Agent).

Засновники офшору

Зареєстрований агент (Registered Agent), який прописується в Статуті та Установчому договорі, повинен мати ліцензію на надання послуг. Інформація про справжніх власників компанії конфіденційна.

Вимоги до найменування компанії

Назва компанії може бути будь-якою мовою, що використовує латинський алфавіт. Реєстраційний орган може зажадати переклад назви англійською мовою. Назва не повинна бути ідентичною або схожою на вже наявні. Для вказівки на обмежену відповідальність назва повинна містити слова Limited, Corporation, Incorporated, Société Anonyme, Sociedad Anonima, Gesellschaft mit beshränkter Haftung або абревіатури Ltd, Corp., Inc., GmbH, SA. Слова Assurance, Bank, Building Society, Chamber of Commerce, Chartered, Cooperative, Imperial, Insurance, Municipal, Royal, Trust Company, Trustee Company або інші слова чи словосполучення, що мають таке ж значення, не можуть бути використані в найменуванні компанії, якщо компанія не має відповідної ліцензії. Слова Royal або Imperial неприйнятні.

Директори компанії

Мінімальна кількість необхідних директорів - 1 (один). При цьому допустимі корпоративні директори. Директори можуть бути будь-якої національності. Можливе призначення номінальних директорів. Інформація про директорів є публічною.

Секретар компанії

Немає спеціальних вимог з призначення секретаря компанії.

Збори акціонерів / директорів

Рада директорів може проводитися в будь-якій країні світу. Збори акціонерів проводиться тільки на вимогу ради директорів або на вимогу власника з понад 50% акцій на голосуванні, якщо інше не передбачено угодою між акціонерами або Статутом.

Зареєстровану адресу офісу

Компанія повинна мати зареєстровану адресу на Багамських Островах.

Подання бухгалтерської звітності, щорічний звіт і аудит

Подання щоквартальної бухгалтерської звітності не потрібне. Подання річного звіту і аудит не потрібні. Однак офшори повинні вести бухгалтерські записи, що відображають їх фінансовий стан.

Документи, що зберігаються в зареєстрованому офісі

Реєстр акціонерів і директорів, відбиток печатки.

Інформація про компанію, доступна на вимогу третіх осіб

Меморандум про заснування, Статут, назва реєстраційного агента і реєстраційного офісу.

Загальна інформація про юрисдикції

Герб Багамских островов — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)Флаг Багамских островов — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)

Розташовані в Карибському морі, на південь від штату Флорида (США), 24° північної широти, 76° західної довготи. Загальна площа - 13 940 км².

Столиця

Насау / Nassau.

Населення

Чисельність населення на Багамських островах становить 307 451 тис.

Державна мова

Англійська.

Грошова одиниця

Багамський долар (ВSD).

Державний устрій і державна влада

Конституційна монархія. Голова держави - королева Великобританії, представлена ​​генерал-губернатором. Законодавчий орган - двопалатний парламент. Судова система - Верховний суд, Апеляційний суд, окружні суди.

Економіка

В значній мірі залежить від туризму і офшорних фінансових операцій. Промисловість і сільське господарство разом складають не більше 10% від ВВП країни, незважаючи на урядову підтримку цих галузей. Подальший добробут економіки Багамських островів безпосередньо залежить від економічного розвитку північного сусіда - США: більшість туристів, які відвідують архіпелаг, - американці.

Правова система

Заснована на англійському загальному праві.

Валютний контроль

Відсутній.

Митні правила

Рішенням уряду Багамських островів скасовані всі мита на ввезення парфумерії, виробів зі шкіри, коштовностей, годинників, фотоапаратури, порцеляни.

Договори про уникнення подвійного оподаткування

Договори про уникнення подвійного оподаткування відсутні.

Легалізація документів апостилем

Легалізація документів апостилем можлива. Гаазька конвенція від 5 жовтня 1961 р. ратифікована.

Корпоративне законодавство

Закон про Компанії міжнародного бізнесу (International Business Companies Act) 1989 р. і поправки до нього від 1994 р. International Business Companies Act, 2000.

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні