Реєстрація офшорної компанії на Британських Віргінських островах (BVI)

Переваги юрисдикції

Вартість і строки реєстрації і подальшого обслуговування

Необхідна інформація для реєстрації офшорної компанії на Британських Віргінських островах (BVI)

Загальна інформація про юрисдикцію

 

Переваги юрисдикції

Британські Віргінські острови (БВО) - залежна британська територія в карибському регіоні, що є однією з найбільш економічно стабільних, респектабельних і найстаріших юрисдикцій для створення офшорних компаній. Компанії, зареєстровані на БВО, користуються популярністю через високу репутацію юрисдикції, стабільної правової та судової систем, а також сприятливого податкового регулювання, що передбачає звільнення від оподаткування прибутку підприємств, зареєстрованих на БВО. Компанії на БВО найчастіше використовують як інструмент для створення складних холдингових структур, організації міжнародних постачань товарів (послуг) або фінансових операцій, володіння банківськими і брокерськими рахунками, зарубіжною нерухомістю або іншим майном.

Вартість і строки реєстрації і подальшого обслуговування

Найменування послуги

Вартість послуги

Вартість реєстрації або готової компанії

$1965* (одноразово) 

Щорічні збори (з другого року існування компанії)

$990

Послуги номінального директора/акціонера (щорічно)*

Від $690/$390

Підготовка та подача фінансової звітності (щорічно)    

Не вимагається

Строки виконання замовлення

2-3 тижні

Додаткові послуги

Послуга зі зберігання документації, в тому числі бухгалтерської в нашому офісі на Кіпрі з призначенням відповідальної особи 


$650 в рік

Послуга з надання адреси та фізичної особи без фактичного  зберігання 


$250 в рік

* В наявності є готові компанії (строк переоформлення компанії на особу, вказану клієнтом, - в той же день).

Необхідна інформація для реєстрації офшорної компанії на Британських Віргінських островах (BVI)

Комплект документів компанії включає: 
1. Свідоцтво про реєстрацію (Certificate of incorporation).
2. Установчий договір і Статут (Memorandum and Articles of Incorporation). 
3. Резолюцію директора компанії. 

Короткий опис документів 
Документи, зазначені в пунктах 1 і 2 вище, надаються в оригіналі і в копії, завіреній місцевим нотаріусом, з додатком апостиля. Резолюція директора компанії надається в оригіналі з посвідченням нотаріуса і додаванням апостиля. Документи оформляються в одному комплекті з посвідченням нотаріуса і одним апостилем поверх комплекту. 

Строки виконання замовлення
Строк виконання замовлення з реєстрації нової компанії, в тому числі з обраним клієнтом назвою, становить близько 10-15 робочих днів. Строк переоформлення готової, так званої полочнойполичної, компанії (shelf-company) займає лише час зустрічі з представником нашої фірми (1-2 години).

Розподіл акцій компанії. Реєстр директорів і акціонерів
Відповідно до законодавства Британських Віргінських островів компанія повинна вести реєстр акціонерів і директорів компанії, оригінал або копія яких має зберігатися у реєстраційного агента. Реєстр директорів підлягає реєстрації у Реєстратора Компаній.  

Сертифікат про належний стан компанії (Certificate of good standing)
Сертифікат про належний стан підтверджує виконання зобов'язань компанією з оплати щорічних зборів Реєстратору компаній - офіційному реєструючому органу. Як правило, сертифікат можуть вимагати банки, щоб упевнитися в тому, що компанія знаходиться в належному стані. В іншому випадку можливе блокування рахунку. Вартість завіреного апостилем сертифіката становить $450. 

Довідка з податкового органу 
За додаткову плату ($ 450) можливо отримати довідку з податкового органу БВО. Довідка необхідна при відкритті рахунку компанії в Росії (для надання в податкову інспекцію). 

Послуги номінального директора
Вартість послуг номінального директора становить $790 на рік. У цю суму включені:
1. Угода про надання послуг номінальним директором компанії (Nominee services agreement). У даній угоді зазначаються умови, на яких директор виконує інструкції бенефіціара. На підставі даного документа бенефіціар приймає на себе всю повноту відповідальності за дії номінального директора компанії, що здійснюються за розпорядженням бенефіціара. Угода підписується директором і бенефіціаром. 
2. Генеральна довіреність з додаванням апостиля, що видається номінальним директором вказаній клієнтом особі строком на 1 рік. 
3. Резолюція про призначення нового директора компанії і про складання з себе повноважень поточного директора з відкритою датою і без зазначення даних нового директора (дата і дані нового директора можуть бути удруковані в дану резолюцію в будь-який час на розсуд клієнта).
Послуги щодо підписання директором документів від імені компанії (контракти, рішення, протоколи тощо) оплачуються окремо з розрахунку $50 за один підпис. Доставка підписаних документів оплачується також окремо і складає від $100. 

Генеральна довіреність
Строк виготовлення завіреної апостилем довіреності на наданого клієнтом Повіреного складає близько 5-10 робочих днів.

Послуги номінального акціонера 
Вартість послуг номінального акціонера становить $490 на рік. У цю суму включені: 
1. Документ про заснування довірчої власності на акції компанії (Declaration of trust) (при використанні номінального акціонера). 
2. Документ про передачу акцій номінальним акціонером бенефіціару компанії (Instrument of transfer of shares). Даний документ надається в підписаному вигляді з відкритою датою на той випадок, якщо бенефіціар компанії вирішить стати акціонером компанії. 

Зміна акціонерів
У разі прийняття рішення про зміну акціонера, клієнт повинен звернутися до нас для складання передавального розпорядження, випуску нового сертифікату акцій та анулювання старого, внесення змін до реєстру акціонерів, підписання відповідних документів у номінального директора компанії. 

Зміна директорів
Після прийняття рішення про зміну директора компанії клієнт повинен звернутися до нас для складання протоколу про усунення старого директора і призначення нового, внесення змін до реєстру директорів, підписання відповідних документів номінальним директором компанії і реєстрації відповідних змін у Реєстратора компаній. 

Щорічні збори за компанію
Сума щорічних зборів, які зобов'язана сплачувати компанія, складає $990 в рік, і дана сума складається з наступних видів зборів: 
• державне мито ($450);
• збір за надання послуг зареєстрованого агента і надання компанії юридичної адреси ($540). 
Зазначена сума підлягає сплаті з другого року існування компанії (щорічні збори за перший рік сплачуються при реєстрації і входять у вартість компанії). 

Адреса зберігання бухгалтерської документації. Відповідальна особа
Згідно з вимогами законодавства БВО в резолюції при реєстрації компанії вказується адреса зберігання бухгалтерської документації (договори, інвойси тощо) і ім'я особи, відповідальної за зберігання такої документації. 
В якості адреси зберігання документації ми рекомендуємо клієнтам вказувати будь-яку зручну адресу за межами РФ, а також будь-яку фізичну особу (не резидента РФ), якп буде призначенп відповідальною за зберігання даної документації. У разі відсутності подібної адреси та фізичної особи, ми будемо готові надати Вам подібну послугу за додаткову плату. Резолюція, яка містить інформацію про адресу зберігання бухгалтерської документації та відповідальну особу, оформляється щорічно. Вартість оформлення резолюції становить $100. Вартість підписання резолюції становить $50.

Загальна інформація про юрисдикції

Герб Британских Виргинских островов — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)Флаг Британских Виргинских островов — юрисдикции, используемой для регистрации офшоров (оффшоров)

БВО - британська заморська територія, група з 36 островів і острівців в басейні Карибського моря, що знаходяться на північний схід від Віргінських островів США. Головні острови - Тортола (Tortola), Віргіни-Горда (Virgin Gorda), Анегада (Anegada). Розташовані в 100 км від о. Пуерто-Ріко.

Загальна площа
153 км².

Столиця
Род-Таун / Road Town.

Населення
24 тис. чоловік.

Державна мова
Англійська.

Грошова одиниця
Долар США (USD).

Державний устрій
Конституційна монархія. Глава держави - королева Великобританії. За Конституцією 1967 р. БВО надано самоврядування: виконавча і законодавча влада належить Губернатору, Виконавчій і Законодавчій радам.

Економіка
Економіка БВО - одна з найбільш процвітаючих в Карибському регіоні. Прекрасні телекомунікаційні можливості. На БВО добре розвинена комерційна і професійна інфраструктура, і уряд активно заохочує розвиток фінансового бізнесу, що використовує офшори.

Правова інформація
Правова система заснована на англійському загальному праві. 
Валютний контроль відсутній. 
Легалізація документів апостилем можлива. Гаазька конвенція від 5 жовтня 1961 р. ратифікована Британськими Віргінськими Островами.

Корпоративне законодавство
1. Акт про Банки і Трастові компанії (Banks and Trust Companies Act), 1990 г. Документ регулює особливості створення трастів і компаній, що займаються банківською діяльністю. 
2. Акт БВО про Комерційні компанії (The BVI Business Companies Act), 2004 г. (вступив в силу з 1 січня 2005 року). Документ замінив собою два акти - Акт про Компанії міжнародного бізнесу та Акт про Компанії, встановивши тим самим єдине регулювання для місцевих компаній і Компаній міжнародного бізнесу.

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні