Чесно
Консервативно
Конфіденційно

Київ: +38 (044) 498-28-79

Нікосія (Кіпр): +357 (22) 00-04-70

Київ: вул. Шовковична, б. 10,

оф. 17 (поруч з метро «Хрещатик»)

e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Пропозиція щодо послуги з підготовки фінансової звітності компаній, зареєстрованих у безподаткових юрисдикціях

Фінансова звітність закордонних компаній

Особливості фінансової звітності в Англії

Особливості фінансової звітності в Гонконзі

Особливості фінансової звітності на Кіпрі

Сьогодні у зв'язку зі змінами законодавства ряду країн Азії, Східної Європи та ЄС часто стала виникати необхідність подання фінансової звітності іноземних компаній в банки, податкові органи та інші фінансові інститути. Ця вимога поширюється зокрема і на компанії, зареєстровані в безподаткових юрисдикціях, як-от БВО, Беліз, Сейшели, відповідно до вимог законодавства яких надання звітності не потрібно. Зазвичай такі компанії не готували і не готують фінансову звітність.

Ми можемо запропонувати Вам послуги з підготовки фінансової звітності на максимально вигідних для Вас умовах за ціною і термінами.

Вартість підготовки звітності буде залежати від кількості операцій та документів, які нам необхідно буде обробити та відбити в звітності компанії. За невеликих обсягів транзакцій (до 50 операцій по банківській виписці за рік) вартість підготовки звітності складатиме від 450 доларів США. У разі потреби підтвердження звітності незалежним аудитором, вартість такої послуги становитиме від 1000 доларів США.

Для більш точної оцінки вартості робіт Вам необхідно буде надати нам копії банківських виписок за звітний і попередній звітному період (якщо компанія існує більше одного року).

Терміни виконання замовлення

Термін виконання замовлення з підготовки звітності буде залежати від кількості і складності операцій компанії, а також від оперативності отримання від Вас пояснень і додаткової інформації, які в разі потреби можуть бути запитані нами для підготовки звітності. Для компаній з обсягом операцій до 50 в рік термін підготовки проекту фінансової звітності складатиме 2-3 робочих дні.

Необхідні документи та інформація:

Для роботи нам буде необхідно отримати від Вас електронною поштою копії таких документів: