Пропозиція щодо послуги з підготовки фінансової звітності компаній, зареєстрованих у безподаткових юрисдикціях

Фінансова звітність закордонних компаній

Особливості фінансової звітності в Англії

Особливості фінансової звітності в Гонконзі

Особливості фінансової звітності на Кіпрі

Сьогодні у зв'язку зі змінами законодавства ряду країн Азії, Східної Європи та ЄС часто стала виникати необхідність подання фінансової звітності іноземних компаній в банки, податкові органи та інші фінансові інститути. Ця вимога поширюється зокрема і на компанії, зареєстровані в безподаткових юрисдикціях, як-от БВО, Беліз, Сейшели, відповідно до вимог законодавства яких надання звітності не потрібно. Зазвичай такі компанії не готували і не готують фінансову звітність.

Ми можемо запропонувати Вам послуги з підготовки фінансової звітності на максимально вигідних для Вас умовах за ціною і термінами.

Вартість підготовки звітності буде залежати від кількості операцій та документів, які нам необхідно буде обробити та відбити в звітності компанії. За невеликих обсягів транзакцій (до 50 операцій по банківській виписці за рік) вартість підготовки звітності складатиме від 450 доларів США. У разі потреби підтвердження звітності незалежним аудитором, вартість такої послуги становитиме від 1000 доларів США.

Для більш точної оцінки вартості робіт Вам необхідно буде надати нам копії банківських виписок за звітний і попередній звітному період (якщо компанія існує більше одного року).

Терміни виконання замовлення

Термін виконання замовлення з підготовки звітності буде залежати від кількості і складності операцій компанії, а також від оперативності отримання від Вас пояснень і додаткової інформації, які в разі потреби можуть бути запитані нами для підготовки звітності. Для компаній з обсягом операцій до 50 в рік термін підготовки проекту фінансової звітності складатиме 2-3 робочих дні.

Необхідні документи та інформація:

Для роботи нам буде необхідно отримати від Вас електронною поштою копії таких документів:

  • банківські виписки за звітний і попередній звітному період по всіх рахунках компанії;
  • копії інвойсів за операціями закупівель/продажу товарів (послуг) за зазначені періоди;
  • копії контрактів за іншими операціями, якщо такі були (наприклад, отримані/видані позики, інвестиції в капітали дочірніх/залежних компаній тощо).

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні