Чесно
Консервативно
Конфіденційно

Київ: +38 (044) 498-28-79

Нікосія (Кіпр): +357 (22) 00-04-70

Київ: вул. Шовковична, б. 10,

оф. 17 (поруч з метро «Хрещатик»)

e-mail: kyiv@amondsmith.ua


Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії в Києві!

Денис Кузнєцов

Керівний партнер українського офісу

 

Оффшор (або «офшор»)* - це компанія, зареєстрована в одній з держав, що надають, здебільшого, нульовий рівень оподаткування доходів для компаній, які ведуть свою діяльність поза їх територією. Основними перевагами використання офшорної компанії є наступні фактори:

Наша компанія є одним з провідних в Україні консультантів і провайдерів послуг з реєстрації, а також юридичного та бухгалтерського супроводу офшорних та інших іноземних компаній.

Ми маємо значний досвід реєстрації компаній в класичних офшорних зонах - на Британських Віргінських островах, Сейшелах, Белізі, Панамі, а також в інших іноземних юрисдикціях, які використовуються при податковому плануванні - на Кіпрі, в Гонконзі, Сінгапурі, Швейцарії, США та інших.

У разі потреби ми допоможемо Вам створити компанію й у будь-якій іншій країні світу, оскільки ми володіємо всіма необхідними для цього ресурсами: значним досвідом, висококваліфікованими фахівцями, налагодженими процесами та напрацьованими зв'язками.

Наші основні принципи - це відкритість у відносинах з клієнтом, а також чесність, консервативність у підходах, дотримання повної конфіденційності стосовно будь-якої отриманої від Клієнта інформації та прагнення до максимального професіоналізму в усьому, що ми робимо!

Будемо раді співпраці з Вами! Звертайтеся!