Ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії в Києві!

Денис Кузнєцов

Керівний партнер українського офісу

 

Оффшор (або «офшор»)* - це компанія, зареєстрована в одній з держав, що надають, здебільшого, нульовий рівень оподаткування доходів для компаній, які ведуть свою діяльність поза їх територією. Основними перевагами використання офшорної компанії є наступні фактори:

  • офшор - це юридична особа, повноправний суб'єкт міжнародного бізнесу;
  • офшор може мати банківський рахунок;
  • офшор може виступати засновником і акціонером інших компаній;
  • офшор може не оплачувати свій статутний капітал;
  • офшор може не проходити аудит;
  • офшор може не розкривати імена своїх акціонерів і директорів;
  • на офшор не поширюється валютний контроль.

Наша компанія є одним з провідних в Україні консультантів і провайдерів послуг з реєстрації, а також юридичного та бухгалтерського супроводу офшорних та інших іноземних компаній.

Ми маємо значний досвід реєстрації компаній в класичних офшорних зонах - на Британських Віргінських островах, Сейшелах, Белізі, Панамі, а також в інших іноземних юрисдикціях, які використовуються при податковому плануванні - на Кіпрі, в Гонконзі, Сінгапурі, Швейцарії, США та інших.

У разі потреби ми допоможемо Вам створити компанію й у будь-якій іншій країні світу, оскільки ми володіємо всіма необхідними для цього ресурсами: значним досвідом, висококваліфікованими фахівцями, налагодженими процесами та напрацьованими зв'язками.

Наші основні принципи - це відкритість у відносинах з клієнтом, а також чесність, консервативність у підходах, дотримання повної конфіденційності стосовно будь-якої отриманої від Клієнта інформації та прагнення до максимального професіоналізму в усьому, що ми робимо!

Будемо раді співпраці з Вами! Звертайтеся!

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні