Чесно
Консервативно
Конфіденційно

Київ: +38 (044) 498-28-79

Нікосія (Кіпр): +357 (22) 00-04-70

Київ: вул. Шовковична, б. 10,

оф. 17 (поруч з метро «Хрещатик»)

e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Оффшоры и иные юрисдикции, применяемые международного налогового планирования — оффшор в БВО(bvi), офшор в Белизе, оффшорная компания на Сейшелах, офшорная компания в Панаме, оффшор на Кипре, офшор в Уругвае, оффшор на Невисе, офшор в Гонконге и др.

Реєстрація та супровід офшорних та інших іноземних компаній і структур

Що обрати?

В цьому розділі ми пропонуємо Вашій увазі інформацію про юрисдикції, що найчастіше використовуються в міжнародному податковому плануванні, про типи й умови ведення діяльності зареєстрованих в них компаній та інших структур, зокрема, офшорних.

Вибравши одну із запропонованих на нашому сайті країн, Ви зможете детально ознайомитися з деякими особливостями корпоративного регулювання, створення компанії, з питаннями оподаткування та бухгалтерського обліку, а також дізнатися про географічне розташування, державну мову, валюту та деякі інші національні особливості країни походження обраної Вами структури.

Оберіть найбільш придатну для Вас групу юрисдикцій

У практиці міжнародного податкового планування зазвичай заведено поділяти всі юрисдикції (офшорні зони і неофшорні юрисдикції) на умовні групи, об'єднані поруч загальних ознак.

Класичні офшори

Перша група - це так звані класичні офшори або офшорні зони (можливий наступний варіант написання: офшор, офшорна зона). Це країни, що надають зареєстрованим у них компаніям, що не ведуть діяльність на їх території, повне звільнення від будь-яких податків в обмін на невеликій фіксований щорічний збір, і які не потребують складання фінансової звітності. Офшорні зони - це в переважній більшості випадків невеликі «острівні» держави.

Приклади найбільш популярних класичних офшорів:

Юрисдикції з низькими податковими ставками

Друга група - це юрисдикції, де встановлені дуже низькі ставки податків або зовсім надається звільнення від оподаткування при дотриманні певних умов. При цьому існують певні вимоги, які відсутні в класичних офшорних зонах, наприклад, про необхідність ведення та подання фінансової звітності або про необхідність мати як директорів компанії резидентів відповідної юрисдикції тощо.

Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи:

Юрисдикції, що надають податкові пільги

Третя група - юрисдикції, що відрізняються респектабельністю більшою чи меншою мірою і (або) надають досить привабливі податкові пільги при дотриманні певних умов.

Приклади найбільш популярних юрисдикцій цієї групи:

Ми зробимо для Вас компанію в будь-якій країні світу!

Звертаємо Вашу увагу на те, що, виходячи з поставлених перед нами цілей і завдань, ми можемо створити для Вас офшорні і неофшорного компанії практично в будь-якій країні світу, зокрема, і в тій, яка не вказана вище, оскільки володіємо для цього всіма необхідними навичками і можливостями. На сайті ми пропонуємо Вам лише найбільш популярні варіанти юрисдикцій.

У разі якщо Вас цікавить інформація про інші регіони для створення юридичної особи у формі компанії, партнерства, фонду або в будь-якій іншій формі, ми будемо раді надати її Вам за запитом.

Як правильно: «офшор» або «офшор»?

Сьогодні не існує єдиної думки щодо правильності написання даного слова, з однією літерою «ф» - «офшор», або з двома - «оффшор». Варіант «офшор» виник в побуті значно раніше, ніж він з'явився в офіційних словниках, тому двояке написання слова і його похідних прийнятно, проте в друкованій пресі в значній мірі переважає «офшор».