Реєстрація компанії в Панамі

Вартість і строки реєстрації і подальшого обслуговування

Необхідна інформація для реєстрації компанії в Панамі

Загальна інформація про юрисдикцію

Вартість і строки реєстрації і подальшого обслуговування

Найменування послуги

Вартість послуги

Вартість реєстрації або готової компанії

$1230*

Щорічні збори

$1045

Послуги номінального директора/акціонера (щорічно)

Від $760**/430

Підготовка та подача фінансової звітності (щорічно)

Не вимагається

Строки виконання замовлення

3-4 тижні

*Інформація про директора компанії в даній юрисдикції є публічною.

**Мінімальна кількість директорів - три особи. Ціна вказана за трьох директорів.

Необхідна інформація для реєстрації компанії в Панамі

Типи компаній для міжнародної торгівлі та інвестицій

Як правило, корпорації реєструються відповідно до Закону про корпорації №32 Комерційного кодексу від 1927 р. Компанії з обмеженою відповідальністю і товариства з обмеженою відповідальністю також використовуються.

Порядок реєстрації

Необхідно надати установчий договір компанії, підписаний у присутності нотаріуса, який становить документ для реєстрації в державному реєстрі.

Обмеження на комерційну діяльність

Не дозволяється здійснювати банківську, страхову, гарантійну діяльність, довірче управління та управління трастом, перестрахування, управління фондом, інвестиційними фондами, спільні інвестиційні проекти, а також будь-які інші види діяльності, пов'язані з банківською, фінансовою, довірчою та страховою діяльністю.

Мова законодавства і корпоративних документів

Іспанська, а також нотаріально завірений переклад на англійську мову.

Вимоги по зареєстрованому офісу

Існують. Зареєстрований офіс повинен знаходитися в Панамі за адресою зареєстрованого агента.

Вимоги до затвердженняназви компанії

Існують.

Наявність «поличних компаній»

Так.

Строки реєстрації компанії

Один день після затвердження назви.

Обмеження за назвою

Не допускається назва, ідентична назві вже існуючої компанії, назва відомих компаній, вже де-небудь зареєстрованих, а також назва, яка має на увазі державний патронаж.

Мова назви

Назва компанії може бути виражена на будь-якій мові, в якій для написання використовується латиниця. Реєстратор може вимагати перекладу на іспанську або англійську.

Назви, що вимагають офіційної згоди або ліцензії

Банк, будівельне товариство, ощадний, страхування, гарантія, перестрахування, інвестиційний фонд, управління фондом, траст або їх еквіваленти на іноземних мовах.

Приписка, що позначає «обмежену відповідальність»

Назви всіх панамських компаній повинні закінчуватися словами Corporation (корпорація), Incorporated (зареєстрована як корпорація), Sociedad Anonima (акціонерне товариство - ісп.) або скороченнями Corp, Inc., SA. Приписка Limited або Ltd необов'язкова.

Розкриття інформації про бенефіціарів владі

Не вимагається.

Статутний і випущений акціонерний капітал

Стандартний статутний капітал - 10 000 USD, розділений на 100 звичайних акцій з правом голосу вартістю 100 USD кожна або 500 звичайних акцій з правом голосу без номінальної вартості. Статутний капітал може бути виражений в будь-який конвертованій валюті. Мінімальний випущений акціонерний капітал - одна акція без номінальної вартості або одна акція з номінальною вартістю.

Допустимі класи акцій

Акції без права голосу, привілейовані акції, акції на пред'явника і іменні акції.

Оподаткування

Доходи з джерел за межами Панами не підлягають обкладенню корпоративним податком на прибуток, що дозволяє відносити юрисдикцію до офшорів .

Подвійне оподаткування

Відсутнє.

Ліцензійна винагорода

Щорічний франшизний податок в розмірі 250 USD.

Вимоги щодо фінансового звіту

Фінансовий звіт не вимагається в тому випадку, якщо прибуток було отримано не на території Панами.

Директори

Як юридичні, так і фізичні особи можуть виступати в якості директорів компанії. Мінімальна кількість директорів - три. Вони можуть бути громадянами будь-якої країни і не повинні бути резидентами Панами. Також панамським компаніям необхідно призначити трьох посадових осіб (президента, секретаря і скарбника), які теж можуть виступати в якості директорів компанії.

Секретар компанії

Компанія повинна призначити секретаря, який може бути як фізичною, так і юридичною особою. Він може бути будь-якої національності і не зобов'язаний бути резидентом Панами.

Акціонери

Мінімальна кількість акціонерів - один.

Загальна інформація про юрисдикції

 Герб Панамы — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)Флаг Панамы — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)

Республіка Панама, загальною площею приблизно 78 200 км², розташована між Коста-Рікою і Колумбією і являє собою довгу і вузьку частину перешийка, що з'єднує Північну і Південну Америку.

Населення

Населення Панами складає більше 3 300 000 чоловік.

Політичний устрій

До 1903 р Панама була іспанською колонією. У 1903 р. Панама розриває союз з Колумбією і стає незалежною республікою. Виконавча влада в Парламенті представлена ​​Президентом і двома віце-президентами, які обираються в ході прямих виборів на п'ятирічний строк.

Інфраструктура і економіка

Зона вільної торгівлі розташована в карибській частині Панамського перешийка недалеко від входу в Панамський канал з боку Атлантичного океану і є другою за величиною зоною вільної торгівлі в світі після Гонконгу. Всі торгові і фінансові операції на території зони вільної торгівлі підлягають обкладенню спеціальним податком; імпорт товарів з інших країн, а також реекспорт не обкладаються імпортними й експортними митами, встановленими в Панамі. Прибуток від реекспортованих товарів оподатковується за спеціальними зниженими ставками.

Мова

Державна мова - іспанська. Англійська також широко поширена в містах та постійно використовується в сфері комерції й іноземної торгівлі.

Валюта

Долари США

Валютне регулювання

Відсутнє.

Право

Загальне право засноване на романо-германській правовій системі.

Основне корпоративне законодавство

Закон про корпорації №32 (Corporation Law 32) Комерційного кодексу (Commercial Code) від 1927 р., Декретний закон №5 (Decree Law 5) від 1997 року та Адміністративне рішення №296 (Executive Decree 296) від 1997 р.

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні