Реєстрація компанії на Сейшельських островах

Переваги юрисдикції

Вартість і строкии реєстрації міжнародної ділової компанії і подальшого обслуговування

Необхідна інформація для реєстрації компанії на Сейшельських островах

Загальна інформація про юрисдикцію

 

Переваги юрисдикції

Сейшельські острови - острівна держава в Індійському океані зі стабільною економікою, а також і одна з найбільш популярних класичних офшорних юрисдикцій в східноафриканському регіоні. Починаючи з 90-х років Сейшельські острови підтримують стабільне правове регулювання для компаній міжнародного бізнесу (IBC) і трастів, а також сприятливий режим оподаткування для таких структур. Так компанії міжнародного бізнесу, зареєстровані на Сейшельських островах, звільнені від сплати податків. Компанії Сейшельських островів набули популярності в міжнародному бізнес-співтоваристві в якості простого і економічного інструменту для володіння банківськими і брокерськими рахунками, володіння нерухомістю та іншим майном, міжнародної торгівлі товарами або надання різних послуг.

Вартість і строки реєстрації міжнародної ділової компанії і подальшого обслуговування

Найменування послуги

Вартість послуги

Комплект документів компанії, печатк із механізмом для видавлювання зображення на папері, сума сплачених щорічних зборів за перший рік існування діяльності компанії

$990*

Послуги номінального директора

$690 в рік

Послуги номінального акціонера

$390 в рік

Надання юридичної адреси, агента і секретаря (починаючи з другого року існування компанії)

$890 в рік

Комплект документів компанії, печатка із механізмом для видавлювання зображення на папері, сума сплачених щорічних зборів за перший рік існування діяльності компанії

$690*

Строки виконання замовлення

3-4 тижні

*В наявності є готові компанії (строк переоформлення компанії на особу, вказану клієнтом, - в той же день).

Необхідна інформація для реєстрації компанії на Сейшельських островах

Комплект документів компанії включає:

  1. Свідоцтво про реєстрацію (Certificate of Incorporation);
  2. Договір про створення і Статут (Memorandum and Articles of Incorporation);
  3. Резолюцію директора компанії.

Короткий опис документів

Документи, зазначені вище в пунктах 1 і 2, надаються в оригіналі і в копії, завіреній місцевим нотаріусом з додаванням апостиля. Документ за пунктом 3 надається в оригіналі з нотаріальним посвідченням та апостилем. Копії документів по пунктах 1 і 2 та оригінал документа по пункту 3 йдуть в одному комплекті з посвідченням нотаріуса і одним апостилем поверх комплекту.

Строки виконання замовлення

Строк виконання замовлення по реєстрації нової компанії, в тому числі з обраною клієнтом назвою, становить близько 10-15 робочих днів.

Строк переоформлення готової, так званої поличної компанії (shelf company), займає лише час зустрічі з представником нашої фірми (1 день).

Розподіл акцій компанії. Реєстр директорів і акціонерів

Відповідно до законодавства Сейшельських островів, компанія повинна вести реєстр акціонерів компанії, оригінал або копія якого повинні зберігатися у реєстраційного агента.

Сертифікат про належний стан компанії (Certificate of Good Standing)

Сертифікат про належний стан підтверджує виконання зобов'язань компанією з оплати щорічних зборів Реєстратора компаній - офіційного реєструючого органу. Як правило, сертифікат можуть вимагати банки, щоб упевнитися в тому, що компанія знаходиться в належному стані. В іншому випадку можливе блокування рахунку. Вартість апостильованого сертифіката становить $450.

Довідка з податкового органу

За додаткову плату ($450) можливо отримати довідку з податкового органу Сейшельських островів. У тому випадку, якщо довідка з податкового органу вже входить в пакет документів компанії, то її вартість становить $180.

Послуги номінального директора

Вартість послуг номінального директора становить $790 на рік. У цю суму включені:

  1. Угода про надання послуг номінальним директором компанії (Nominee Services Agreement). У даній угоді зазначаються умови, на яких директор виконує інструкції бенефіціара. На підставі даного документа бенефіціар приймає на себе всю повноту відповідальності за дії номінального директора компанії, що здійснюються за розпорядженням бенефіціара. Підписується директором і бенефіціаром.

  2. Генеральна довіреність з додаванням апостиля, що видається номінальним директором вказаній клієнтом особі строком на 1 рік.

  3. Резолюція про призначення нового директора компанії і про складання з себе повноважень, підписана номінальним директором з відкритою датою і без вказання даних нового директора (дата і дані нового директора можуть бути удруковані в дану резолюцію в будь-який час на розсуд клієнта).

Послуги щодо підписання директором документів від імені компанії (контракти, рішення, протоколи тощо) оплачуються окремо з розрахунку $50 за один підпис. Доставка підписаних документів оплачується також окремо від $100.

Щорічні збори за компанію

Сума щорічних зборів, які зобов'язана сплачувати компанія з другого року існування, становить $890 на рік.

Зміна акціонерів

При використанні номінальних акціонерів клієнту передається трастова декларація. У разі прийняття рішення про зміну акціонера клієнт повинен звернутися до нас для складання документа про передачу акцій, випуску нового сертифікату акцій та анулювання старого, внесення змін до реєстру акціонерів, підписання відповідних документів у номінального директора компанії.

Зміна директорів

Після прийняття рішення про зміну директора компанії клієнт повинен звернутися до нас для складання протоколу про усунення старого директора і призначення нового, внесення змін до реєстру директорів, підписання відповідних документів номінальним акціонером компанії.

Загальна інформація про юрисдикції

   Герб Сейшельских Островов — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)Флаг Сейшельских Островов — юрисдикции, используемой для регистрации оффшоров (офшоров)

Сейшельська група островів в Індійському океані складається з більш ніж сотні островів, що мають власні назви, більша частина яких розташована між четвертим і п'ятим градусом на південь від екватора. Найбільший острів - Мае (Mahe) (142 км2), на якому розташовується столиця держави - Вікторія.

Населення

Населення Сейшельських островів - приблизно 80 тис. жителів. В основному це нащадки переселенців з Франції, моряків з Африки та Англії, а також торговців з Індії, Китаю та Близького Сходу.

Політичний устрій

Відкриття Сейшельських островів належить португальському мореплавцеві Васко да Гама. Перше французьке поселення на острові Святої Анни (St. Ann Island) було засновано 27 серпня 1770 року. У 1814 році право на управління Сейшельськими Островами і островом Маврикій було передано Великобританії відповідно до умов Паризької угоди. Конституційні реформи почали здійснюватися тільки в 1960 році.

Головою держави є президент, законодавча влада в країні належить президентові й Національним зборам, що обираються в ході прямих виборів. Сейшельські Острови є незалежною республікою в рамках БританськогоСпівтовариства.

Інфраструктура і економіка

Головні складові економіки Сейшельських островів - це туризм і рибний промисел. Стрімкий розвиток фінансового сектора, пов'язаний з підставою Управління міжнародного бізнесу Сейшельських Островів (Seychelles International Business Authority), а також ряд прийнятих прогресивних законів створили сприятливі умови для припливу іноземних інвестицій, які здійснюються за допомогою реєстрації компаній міжнародного бізнесу. Постійно збільшується число міжнародних банків і страхових компаній, що засновують філії або дочірні компанії, які разом з місцевою адміністрацією, аудиторськими та юридичними компаніями надають клієнтам всіляку підтримку. Порт Вікторія (Port of Victoria) оснащений найсучаснішим розвантажувально-навантажувальним обладнанням, а загальна площа складських приміщень становить понад 6000 м².

Міжнародний аеропорт Сейшельських Островів (Seychelles International Airport) - один з найкращих серед держав Індійського океану.

Мова

Державні мови - англійська, французька і креольська. Креольська мова широко поширена. Англійська - основна мова бізнесу.

Валюта

Сейшельська рупія (Seychelles Rupee).

Валютне регулювання

Валютне регулювання не може бути застосовано до компаній, які ведуть діяльність за межами Сейшельських островів.

Право

Засноване на загальному праві Англії і на цивільному праві Франції.

Основне корпоративне законодавство

Закон про Компанії міжнародного бізнесу від 1994 року (The International Business Companies Act, 1994) в редакції 2011 р.

Є питання? Зв'яжіться з нами:

тел: +38 (044) 498-28-79
e-mail: kyiv@amondsmith.ua

Режим роботи:
пн. - пт.: с 09 - 00 до 18 - 00 (без обіду)
сб. - нд. - неробочі дні